baner-liceum-zaoczne-new

Liceum zaoczne


Liceum zaoczne to liceum ogólnokształcące dla absolwentów gimnazjum, szkół podstawowych i szkół zawodowych o 4 lub 2-letnim cyklu kształcenia.

Sprawdź

studying

Szkoła policealna


Szkoła policealna dedykowana jest osobom z wykształceniem średnim. Matura nie jest wymagana.

Sprawdź

baner-szkola-branzowa

Szkoła Branżowa II Stopnia


Branżowa Szkoła II Stopnia to 2-letnia szkoła dedykowana osobom po szkołach branżowych I stopnia lub szkołach zawodowych, którzy chcą kontynuować zawód zakończony tytułem technika.

Sprawdź

baner-technikum-new

Technikum


Technikum dla dorosłych to 4-letni cykl kształcenia będący hybrydą nauczania ogólnego i zawodowego. Dedykowany jest absolwentom gimnazjum, szkół podstawowych i szkół zawodowych.

Sprawdź

baner-kkz-new

KKZ – kwalifikacyjne kursy zawodowe


Kwalifikacyjne kursy zawodowe to zajęcia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Każdy kurs kończy się egzaminem państwowym. Zdany egzamin uprawnia do podjęcia pracy w danej kwalifikacji. Zdanie egzaminów z wszystkich kwalifikacja uprawnia do uzyskania tytułu technika.

Sprawdź

Kursy zawodowe

Kursy zawodowe


Nasze kursy zawodowe odpowiadają na zapotrzebowanie rynku pracy. Możesz wybrać coś z oferty lub zaproponować własny kurs.

Sprawdź

O nas

Czy chcesz podnieść swoje kwalifikacje, zmienić zawód czy zyskać średnie wykształcenie nasze Centrum wraz z wykwalifikowaną kadrą nauczycieli – egzaminatorów, spełni to zadanie.

Niepubliczne Centrum Kształcenia w Bochni to zespół szkół prowadzący kształcenie w zakresie liceum, technikum, szkół policealnych, kwalifikacyjnych kursów zawodowych i kursów zawodowych.

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym lub wieczorowym. Dla osób cierpiących na brak czasu proponujemy edukację hybrydową (możesz łączyć się z nami on-line w trakcie zajęć w dowolnym dla siebie miejscu).

Słuchacze otrzymują legitymacje i indeksy oraz zaświadczenia respektowane przez instytucje państwowe oraz rynku pracy (m.in. MOPS, GOPS, ZUS, WKU, UM, UG). Mamy uprawnienia szkół publicznych.

Ponad 80% naszych uczniów po szkole zdobywa pracę a my im w tym pomagamy!!!

null

Zadowoleni absolwenci

0
null

Ukończone projekty

0

Pamiętaj „najpierw praca, potem szkoła”

Uwierz, z nami jest to możliwe!

Oferta edukacyjna Kontakt

Aktualności

UWAGA!!! ZMIANY W GRAFIKACH!!!

od 16.10 nastąpiły zmiany w podziałach godzin dla LO, Technikum oraz Branżowej Szkoły II Stopnia

GRANT w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej – Pakiet Edukacyjny

Niepubliczne Centrum Kształcenia otrzymało grant, dzięki któremu został zakupiony sprzęt IT do wspomagania nauczania

Informacja dla technika pojazdów samochodowych!!!

zamiana zajęć zawodowych (MOT.06) z 16.10.21 r. na 24.10.21 r

OPŁATA ZA EGZAMIN POPRAWKOWY

Za każdy egzamin poprawkowy maturalny, poprawkowy z kwalifikacji zawodowych (pisemny i/lub praktyczny) pobierana jest opłata. Informacja o wysokości opłat egzaminacyjnych dostępna jest w sekretariacie szkoły. Brak wpłaty jest równoznaczny z brakiem możliwości przystąpienia do egzaminów.

Partnerzy